Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie w skrócie

Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie to coś więcej niż tylko jednostka edukacyjna. Już od pierwszego dnia Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie stanowi środowisko, otoczenie, w którym realizowany jest program aktywnych form nauczania. Miejsce, w którym uczniowie dowiadują się więcej o świecie, ale i o sobie samych. Unikalny profesjonalizm naszych pedagogów oraz ich oddanie w służbie nauczania stanowią podstawę, dzięki której uczniowie darzą nas szacunkiem i chętnie współpracują z nauczycielami.

Chcesz o coś zapytać? Chętnie odpowiemy! Szkoła Podstawowa nr 36 im. Polskich Olimpijczyków w Częstochowie to doskonałe miejsce do nauki dla Twojego dziecka, dowiedz się więcej.

Przegląd dat i faktów

Powstanie szkoły: rok szkolny 1964/ 1965